Totes les activitats de fitness estan incloses a la quota de soci, excepte les activitats aquàtiques, que tenen un cost addicional. El waterpolo per a socis i la natació socis també estan inclosos.

Descarregar horaris en PDF

El Club es reserva el dret de modificar qualsevol classe i/o horari. Accés a les activitats dirigides a partir dels 16 anys. Els dies festius se suspenen les classes dirigides (els diumenges hi haurà classes a excepció de les dates assenyalades).

  • Activitats aquàtiques
  • Alta intensitat
  • Body mind
  • Ciclo indoor
  • Coreografiades
  • Tonificació

Dilluns

07:10 - 08:00

3 Hatha Ioga

Sala Nova

08:30 - 09:15

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

09:00 - 09:50

3 BodyPump

Sala Nova

10:00 - 10:20

4 Octagon

Sala Fitness

10:00 - 10:50

2 Ballet CNAB

Sala Suau

10:00 - 10:50

1 Bandha Prana Ioga

Sala Nova

10:00 - 10:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

10:00 - 10:50

Fusion Board

Pisc. interior

10:15 - 11:00

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

11:00 - 11:50

3 Sh’Bam

Sala Nova

11:00 - 11:50

2 Pilates

Sala Suau

11:30 - 11:50

3 Abdominals

Sala Fitness

12:00 - 12:50

3 BodyPump

Sala Nova

12:00 - 12:50

1 Teràpia Postural

Sala Suau

12:15 - 13:00

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

13:10 - 14:00

1 Pre-mum

Sala Nova

13:10 - 14:00

3 GAC

Sala Nova

13:30 - 14:20

Aquateràpia

Pisc. aprenentatge

14:10 - 15:00

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

14:10 - 15:00

4 Fit-Box

Sala Nova

14:10 - 15:00

Fusion Board

Pisc. interior

14:10 - 15:00

3 Hatha Ioga

Sala Suau

14:15 - 15:00

Natació socis

Pisc. interior

14:30 - 15:20

Aquateràpia

Pisc. aprenentatge

17:30 - 17:55

2 Hipopressius

Sala Suau

17:30 - 17:55

3 Tonificació

Sala Nova

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:50

3 Aerodance

Sala Nova

18:00 - 18:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:50

3 Hatha Ioga

Sala Suau

19:00 - 19:15

3 Abdominals

Sala Fitness

19:00 - 19:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:50

3 GAC

Sala Nova

19:00 - 19:50

3 Pilates

Sala Suau

19:15 - 20:00

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

20:00 - 20:20

4 Octagon

Sala Fitness

20:00 - 20:50

3 BodyPump

Sala Nova

20:00 - 20:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

20:00 - 20:50

2 Esfero Fit

Sala Suau

21:00 - 21:50

4 Fit-Box

Sala Nova

21:00 - 21:50

4 Karate

Sala Suau

Dimarts

07:10 - 08:00

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

08:00 - 08:50

4 Cross CNAB

Sala Nova

08:30 - 09:15

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

09:30 - 09:45

1 Estiraments

Sala Fitness

09:00 - 09:50

2 Tai-txí

Sala Suau

09:15 - 10:05

Aquateràpia

Pisc. aprenentatge

10:00 - 10:50

1 Nordic Walking

Outdoor

10:00 - 10:50

3 BodyPump

Sala Nova

10:00 - 10:50

3 Hatha Ioga

Sala Suau

11:00 - 11:50

3 Aerodance

Sala Nova

11:00 - 11:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

11:00 - 11:50

2 Màsters

Sala Suau

12:00 - 12:15

3 Abdominals

Sala Fitness

12:00 - 12:50

4 Fit-Box

Sala Nova

12:00 - 12:50

2 Pilates

Sala Suau

12:15 - 13:00

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

13:35 - 14:00

4 Hiit

Sala Nova

13:35 - 14:00

2 Hipopressius

Sala Suau

14:10 - 15:00

3 BodyPump

Sala Nova

14:10 - 15:00

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

14:10 - 15:00

3 Pilates

Sala Suau

14:15 - 15:00

Natació socis

Pisc. interior

15:15 - 15:30

3 Abdominals

Sala Fitness

17:30 - 17:55

4 Hiit

Sala Nova

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:50

3 BodyPump

Sala Nova

18:00 - 18:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:50

3 Pilates

Sala Suau

19:00 - 19:15

1 Estiraments

Sala Fitness

19:00 - 19:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:50

4 Cross CNAB

Sala Nova

19:00 - 19:50

4 Running

Outdoor

19:00 - 19:50

2 Tai-txí

Sala Nova

19:15 - 20:00

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

20:00 - 20:20

3 Abdominals

Sala Fitness

20:00 - 20:50

3 Aerodance

20:00 - 20:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

20:00 - 20:50

3 Hatha Ioga

Sala Suau

21:00 - 21:50

3 BodyPump

Sala Nova

21:30 - 22:20

Wat. Socios

Pisc. interior

Dimecres

07:10 - 08:00

3 Hatha Ioga

Sala Nova

08:30 - 09:15

Aqua-zen

Pisc. aprenentatge

09:00 - 09:50

4 Cross CNAB

Sala Nova

10:00 - 10:20

3 Abdominals

Sala Fitness

10:00 - 10:50

1 Bandha Prana Ioga

Sala Nova

10:00 - 10:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

10:00 - 10:50

Fusion Board

Pisc. interior

10:00 - 10:50

3 Tonificació

Sala Nova

11:00 - 11:45

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

11:00 - 11:50

3 Sh’Bam

Sala Nova

11:00 - 11:50

3 Pilates

Sala Suau

11:30 - 11:50

4 Octagon

Sala Fitness

12:00 - 12:50

3 BodyPump

Sala Nova

12:00 - 12:50

1 Teràpia Postural

Sala Suau

12:15 - 13:00

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

13:10 - 14:00

3 GAC

Sala Nova

14:10 - 14:50

Fusion Board

Pisc. interior

14:10 - 15:00

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

14:10 - 15:00

3 Hatha Ioga

Sala Suau

14:10 - 15:00

3 Sh’Bam

Sala Nova

14:15 - 15:00

Natació socis

Pisc. interior

14:30 - 15:20

Aquateràpia

Pisc. aprenentatge

17:30 - 17:55

2 Hipopressius

Sala Suau

17:30 - 17:55

3 Tonificació

Sala Nova

18:00 - 18:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:50

4 Cross CNAB

Sala Nova

18:00 - 18:50

3 Hatha Ioga

Sala Suau

19:00 - 19:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:50

4 Fit-Box

Sala Nova

19:00 - 19:50

3 Pilates

Sala Nova

19:15 - 20:00

Aqua-zen

Pisc. aprenentatge

20:00 - 20:20

4 Octagon

Sala Fitness

20:00 - 20:50

2 Ballet CNAB

Sala Suau

20:00 - 20:50

3 BodyPump

Sala Nova

20:00 - 20:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

21:00 - 21:50

4 Karate

Sala Nova

21:00 - 21:50

3 Pilates

Sala Suau

Dijous

07:10 - 08:00

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

08:00 - 08:50

4 Cross CNAB

Sala Nova

08:30 - 09:15

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

09:30 - 09:45

1 Estiraments

Sala Fitness

09:00 - 09:50

2 Tai-txí

Sala Suau

09:15 - 10:05

Aquateràpia

Pisc. aprenentatge

10:00 - 10:50

3 BodyPump

Sala Nova

10:00 - 10:50

3 Hatha Ioga

Sala Suau

11:00 - 11:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

11:00 - 11:50

3 GAC

Sala Nova

11:00 - 11:50

2 Màsters

Sala Suau

12:00 - 12:15

3 Abdominals

Sala Fitness

12:00 - 12:50

3 Pilates

Sala Suau

12:00 - 12:50

3 Sh’Bam

Sala Nova

12:15 - 13:00

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

13:35 - 14:00

4 Hiit

Sala Nova

13:35 - 14:00

2 Hipopressius

Sala Suau

14:10 - 15:00

3 BodyPump

Sala Nova

14:10 - 15:00

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

14:10 - 15:00

3 Pilates

Sala Suau

14:15 - 15:00

Natació socis

Pisc. interior

15:15 - 15:30

3 Abdominals

Sala Fitness

17:30 - 17:55

4 Hiit

Sala Nova

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:50

3 Aerodance

Sala Nova

18:00 - 18:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:50

3 Pilates

Sala Suau

19:00 - 19:15

1 Estiraments

Sala Fitness

19:00 - 19:50

3 BodyPump

Sala Nova

19:00 - 19:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:50

4 Running

Outdoor

19:00 - 19:50

2 Tai-txí

Sala Nova

19:15 - 20:00

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

20:00 - 20:20

3 Abdominals

Sala Fitness

20:00 - 20:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

20:00 - 20:50

4 Cross CNAB

Sala Nova

20:00 - 20:50

3 Pilates

Sala Suau

21:00 - 21:50

4 Fit-Box

Sala Nova

Divendres

08:30 - 09:15

AQUA-STRETCH

Pisc. aprenentatge

09:00 - 09:50

4 Cross CNAB

Sala Nova

10:00 - 10:20

3 Abdominals

Sala Fitness

10:00 - 10:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

10:00 - 10:50

3 GAC

Sala Nova

10:00 - 10:50

2 Màsters

Sala Suau

11:00 - 11:45

Aquafitness

Pisc. aprenentatge

11:00 - 11:50

1 Nordic Walking

Outdoor

11:00 - 11:50

3 BodyPump

Sala Nova

11:00 - 11:50

3 Hatha Ioga

Sala Suau

11:30 - 11:50

4 Octagon

Sala Fitness

12:00 - 12:50

3 Aerodance

Sala Nova

12:00 - 12:50

1 Teràpia Postural

Sala Suau

13:30 - 14:20

Aquateràpia

Pisc. aprenentatge

14:10 - 15:00

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

14:10 - 15:00

Fusion Board

Pisc. interior

14:15 - 15:00

Wat. Socios

Pisc. interior

14:30 - 15:20

Aquateràpia

Pisc. aprenentatge

17:00 - 17:50

3 Hatha Ioga

Sala Nova

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:50

3 BodyPump

Sala Nova

18:00 - 18:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:50

3 Pilates

Sala Suau

19:00 - 19:15

3 Abdominals

Sala Fitness

19:00 - 19:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:50

4 Cross CNAB

Outdoor

19:00 - 19:50

3 Sh’Bam

Sala Nova

20:00 - 20:50

4 Fit-Box

Sala Nova

21:00 - 21:50

4 Karate

Sala Nova

Dissabte

11:00 - 11:50

3 BodyPump

Sala Nova

11:00 - 11:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

12:00 - 12:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

12:00 - 12:50

3 Sh’Bam

Sala Nova

13:00 - 13:50

3 GAC

Sala Nova

18:00 - 18:50

4 Cross CNAB

Sala Nova

19:00 - 19:50

3 Pilates

Sala Nova

Diumenge

10:00 - 10:50

3 Hatha Ioga

Sala Nova

11:00 - 11:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

11:00 - 11:50

3 Pilates

Sala Nova

12:00 - 12:50

3 BodyPump

Sala Nova

12:00 - 12:50

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo