Totes les activitats de fitness esta incloses a la quota de soci, excepte les activitats aquàtiques que tenen un cost addicional (exclòs el fusion board i l’aquasun). Consulta els preus.

Amb motiu de les noves restriccions, la graella actualitzada amb horaris i espais la podeu trobar exclusivament a la nostra app CNAB. Recorda que és necessari que reservis plaça per a totes les activitats de fitness a través de la mateixa app CNAB.

El Club es reserva el dret de modificar qualsevol classe i/o horari. Accés a les activitats dirigides a partir dels 16 anys. Els dies festius se suspenen les classes dirigides (els diumenges hi haurà classes a excepció de les dates assenyalades). *Les activitats aquàtiques són de pagament.

  • Alta intensidad
  • Activitats aquàtiques
  • Alta intensitat
  • Body mind
  • Ciclo indoor
  • Coreografiades
  • Tonificació

Dilluns

07:10 - 07:55

3 Hatha Ioga

Sala 1

08:30 - 09:15

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

09:00 - 09:45

3 Body Pump

Sala 1

09:00 - 09:45

Cross CNAB

Espai cross

10:00 - 10:20

4 Octagon

Sala Fitness

10:00 - 10:45

2 Ballet CNAB

Sala 2

10:00 - 10:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

10:00 - 10:45

Bandha Prana Yoga

10:00 - 10:45

Bandha Prana Yoga

10:00 - 10:45

2 Fusion Board

Pisc. interior

10:30 - 11:15

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

11:00 - 11:45

3 Aquafit

Pisc. interior

11:00 - 11:45

2 Pilates

Sala 1

11:00 - 11:45

3 Sh’Bam

Zona picnic

11:30 - 11:45

3 Abdominals

Sala Fitness

12:00 - 12:45

3 Body Pump

Sala 1

12:00 - 12:45

Cross CNAB

Espai cross

12:00 - 12:45

1 Teràpia Postural

Sala 3

12:15 - 13:00

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

13:00 - 13:45

1 Pre-mum

Sala 2

13:00 - 13:45

3 GAC

Sala 1

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala 3

14:10 - 14:55

4 Fit-Box

Sala 1

14:10 - 14:55

2 Fusion Board

Pisc. interior

14:10 - 14:55

3 Hatha Ioga

Sala 2

14:15 - 15:00

Natació social

17:00 - 17:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

17:30 - 17:55

2 Hipopressius

Sala 2

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:45

3 Aerodance

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

18:00 - 18:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

19:00 - 19:15

3 Abdominals

Sala Fitness

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

19:00 - 19:45

Cross CNAB

Espai cross

19:00 - 19:45

3 GAC

Sala 1

19:00 - 19:45

3 Pilates

Sala 2

19:10 - 19:55

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

20:00 - 20:20

4 Octagon

Sala Fitness

20:00 - 20:45

2 Stretching

Sala 2

20:00 - 20:45

3 Body Pump

Sala 1

20:00 - 20:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

20:00 - 20:45

4 Running

Outdoor

Dimarts

07:10 - 07:55

4 Ciclo indoor

Sala 3

08:00 - 08:45

Cross CNAB

Espai cross

08:30 - 09:15

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

09:00 - 09:45

2 Tai-txí

Sala 3

10:00 - 10:45

2 Nordic Walking

Outdoor

10:00 - 10:45

3 Body Pump

Sala 1

10:00 - 10:45

Cross CNAB

Espai cross

10:00 - 10:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

11:00 - 11:45

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

11:00 - 11:45

3 Aerodance

Sala 1

11:00 - 11:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

11:00 - 11:45

2 Màsters

Sala 2

12:00 - 12:15

3 Abdominals

Sala Fitness

12:00 - 12:45

4 Fit-Box

Sala 1

12:00 - 12:45

2 Pilates

Sala 3

12:15 - 13:00

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

13:30 - 13:50

4 Octagon

Sala Fitness

13:30 - 13:55

2 Hipopressius

Sala 2

14:10 - 14:55

3 Body Pump

Sala 1

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala 3

14:10 - 14:55

3 Pilates

Sala 2

14:15 - 15:00

Natació social

15:15 - 15:30

3 Abdominals

Sala Fitness

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:45

3 Body Pump

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

18:00 - 18:45

Cross CNAB

Espai cross

18:00 - 18:45

3 Pilates

Sala 2

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

19:00 - 19:45

Cross CNAB

Espai cross

19:00 - 19:45

2 Tai-txí

Sala 2

19:10 - 19:55

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

20:00 - 20:15

3 Abdominals

Sala Fitness

20:00 - 20:45

3 Aerodance

20:00 - 20:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

20:00 - 20:45

Cross CNAB

Espai cross

20:00 - 20:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

21:00 - 21:45

3 Body Pump

Sala 1

21:45 - 22:30

Waterpolo social

Dimecres

07:10 - 07:55

3 Hatha Ioga

Sala 1

08:30 - 09:15

AQUAZEN

Pisc. aprenentatge

08:30 - 09:15

Aquazen

Pisc. aprenentatge

09:00 - 09:45

Cross CNAB

Espai cross

10:00 - 10:15

3 Abdominals

Sala Fitness

10:00 - 10:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

10:00 - 10:45

2 Fusion Board

Pisc. interior

10:00 - 10:45

3 Tonificació

Sala 1

11:00 - 11:45

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

11:00 - 11:45

3 Pilates

Sala 2

11:00 - 11:45

3 Sh’Bam

Sala 1

11:30 - 11:50

4 Octagon

Sala Fitness

12:00 - 12:45

3 Body Pump

Sala 1

12:00 - 12:45

Cross CNAB

Espai cross

12:00 - 12:45

1 Teràpia Postural

Sala 2

12:15 - 13:00

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

13:00 - 13:45

3 GAC

Sala 1

14:00 - 14:45

Cross CNAB

Espai cross

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala 3

14:10 - 14:55

2 Fusion Board

Pisc. interior

14:10 - 14:55

3 Hatha Ioga

Sala 1

14:15 - 15:00

Natació social

17:00 - 17:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

17:30 - 17:55

2 Hipopressius

Sala 2

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

18:00 - 18:45

Cross CNAB

Espai cross

18:00 - 18:45

3 Hatha Ioga

Sala 1

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

19:00 - 19:45

4 Fit-Box

Sala 1

19:00 - 19:45

Cross CNAB

Espai cross

19:00 - 19:45

3 Pilates

Sala 2

19:10 - 19:55

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

20:00 - 20:20

4 Octagon

Sala Fitness

20:00 - 20:45

2 Ballet CNAB

Sala 2

20:00 - 20:45

3 Body Pump

Sala 1

20:00 - 20:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

Dijous

07:10 - 07:55

4 Ciclo indoor

Sala 3

08:00 - 08:45

Cross CNAB

Espai cross

08:30 - 09:15

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

09:00 - 09:45

2 Tai-txí

Sala 3

10:00 - 10:45

3 Body Pump

Sala 1

10:00 - 10:45

Cross CNAB

Espai cross

10:00 - 10:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

11:00 - 11:45

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

11:00 - 11:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

11:00 - 11:45

3 GAC

Sala 1

11:00 - 11:45

2 Màsters

Sala 2

12:00 - 12:15

3 Abdominals

Sala Fitness

12:00 - 12:45

3 Pilates

Sala 1

12:00 - 12:45

3 Sh’Bam

Sala 3

12:15 - 13:00

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

13:30 - 13:50

4 Octagon

Sala Fitness

13:30 - 13:55

2 Hipopressius

Sala 2

14:10 - 14:55

3 Body Pump

Sala 1

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala 3

14:10 - 14:55

3 Pilates

Sala 2

14:15 - 15:00

Natació social

15:15 - 15:30

3 Abdominals

Sala Fitness

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:45

3 Aerodance

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

18:00 - 18:45

3 Pilates

Sala 2

19:00 - 19:45

3 Body Pump

Sala 1

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

19:00 - 19:45

2 Tai-txí

Sala 2

19:10 - 19:55

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

20:00 - 20:15

3 Abdominals

Sala Fitness

20:00 - 20:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

20:00 - 20:45

Cross CNAB

Espai cross

20:00 - 20:45

3 Pilates

Sala 2

20:00 - 20:45

4 Running

Outdoor

Divendres

08:30 - 09:15

AQUASTRETCH

Pisc. aprenentatge

09:00 - 09:45

Cross CNAB

Espai cross

10:00 - 10:15

3 Abdominals

Sala Fitness

10:00 - 10:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

10:00 - 10:45

3 GAC

Sala 1

10:00 - 10:45

2 Màsters

Sala 2

11:00 - 11:45

2 Nordic Walking

Outdoor

11:00 - 11:45

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

11:00 - 11:45

3 Aquafit

Pisc. interior

11:00 - 11:45

3 Body Pump

Sala 1

11:00 - 11:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

12:00 - 12:45

Cross CNAB

Espai cross

12:00 - 12:45

3 Sh’Bam

Sala 3

12:00 - 12:45

1 Teràpia Postural

Sala 1

12:15 - 13:00

1 Aquafit

Pisc. aprenentatge

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala 3

14:30 - 15:15

Waterpolo social

15:30 - 16:15

Waterpolo social

Pisc. interior

17:00 - 17:45

3 Hatha Ioga

Sala 1

18:00 - 18:45

3 Body Pump

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

18:00 - 18:45

3 Pilates

Sala 2

19:00 - 19:15

3 Abdominals

Sala Fitness

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

19:00 - 19:45

Cross CNAB

Espai cross

19:00 - 19:45

3 Sh’Bam

Sala 1

20:00 - 20:45

4 Fit-Box

Sala 1

Dissabte

11:00 - 11:45

3 Body Pump

Sala 1

11:00 - 11:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

12:00 - 12:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

12:00 - 12:45

3 Sh’Bam

Sala 1

13:00 - 13:45

3 GAC

Sala 1

18:00 - 18:45

3 Pilates

Sala 1

Diumenge

10:00 - 10:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

11:00 - 11:45

4 Ciclo indoor

Sala 3

11:00 - 11:45

3 Pilates

Sala 1

12:00 - 12:45

3 Body Pump

Sala 1

12:00 - 12:45

4 Ciclo indoor

Sala 3