Totes les activitats de fitness esta incloses a la quota de soci, excepte les activitats aquàtiques que tenen un cost addicional (exclòs el fusion board i l’aquasun). Consulta els preus.

Recorda que és necessari que reservis plaça per a totes les activitats de fitness a través de l’app CNAB.

Descarregar horaris en PDF

El Club es reserva el dret de modificar qualsevol classe i/o horari. Accés a les activitats dirigides a partir dels 16 anys. Els dies festius se suspenen les classes dirigides (els diumenges hi haurà classes a excepció de les dates assenyalades). *Les activitats aquàtiques són de pagament.

  • Activitats aquàtiques
  • Alta intensitat
  • Body mind
  • Ciclo indoor
  • Coreografiades
  • Tonificació

Dilluns

07:10 - 07:55

3 Hatha Ioga

Sala 1

09:00 - 09:45

3 Body Pump

Sala 1

10:00 - 10:20

4 Octagon

Sala Fitness

10:00 - 10:45

2 Ballet CNAB

Sala 1

10:00 - 10:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

10:00 - 10:45

Fusion Board

Pisc. exterior

11:00 - 11:45

2 Pilates

Sala 2

11:00 - 11:45

3 Sh’Bam

Sala 1

12:00 - 12:45

3 Body Pump

Sala 1

12:00 - 12:45

1 Teràpia Postural

Sala 2

13:00 - 13:45

1 Pre-mum

Sala 2

13:00 - 13:45

3 GAC

Sala 1

14:00 - 14:45

Fusion Board

Pisc. exterior

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

14:10 - 14:55

4 Fit-Box

Sala 1

14:10 - 14:55

3 Hatha Ioga

Sala 2

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:45

3 Aerodance

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

19:00 - 19:45

2 Nordic Walking

Outdoor

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:45

3 GAC

Sala 1

19:00 - 19:45

3 Pilates

Sala 2

20:00 - 20:20

4 Octagon

Sala Fitness

20:00 - 20:45

2 Stretching

Sala 2

20:00 - 20:45

3 Body Pump

Sala 1

20:00 - 20:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

21:00 - 21:45

4 Fit-Box

Sala 1

Dimarts

07:10 - 07:55

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

08:00 - 08:45

4 Cross CNAB

Sala 1

09:00 - 09:45

2 Tai-txí

Sala 2

10:00 - 10:45

2 Nordic Walking

Outdoor

10:00 - 10:45

3 Body Pump

Sala 1

10:00 - 10:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

11:00 - 11:45

3 Aerodance

Sala 1

11:00 - 11:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

11:00 - 11:45

2 Màsters

Sala 2

12:00 - 12:45

4 Fit-Box

Sala 1

12:00 - 12:45

2 Pilates

Sala 2

14:10 - 14:55

3 Body Pump

Sala 1

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

14:10 - 14:55

3 Pilates

Sala 2

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:45

3 Body Pump

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:45

3 Pilates

Sala 2

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:45

4 Cross CNAB

Sala 1

19:00 - 19:45

4 Running

Outdoor

19:00 - 19:45

2 Tai-txí

Sala 2

20:00 - 20:45

3 Aerodance

20:00 - 20:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

20:00 - 20:55

3 Hatha Ioga

Sala 2

21:00 - 21:45

3 Body Pump

Sala 1

Dimecres

07:10 - 07:45

3 Hatha Ioga

Sala 1

09:00 - 09:45

4 Cross CNAB

Outdoor

10:00 - 10:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

10:00 - 10:45

Fusion Board

Pisc. exterior

10:00 - 10:45

3 Tonificació

Sala 1

11:00 - 11:45

3 Pilates

Sala 2

11:00 - 11:45

3 Sh’Bam

Sala 1

11:30 - 11:50

4 Octagon

Sala Fitness

12:00 - 12:45

3 Body Pump

Sala 1

12:00 - 12:45

1 Teràpia Postural

Sala 2

13:00 - 13:45

3 GAC

Sala 1

14:00 - 14:45

Fusion Board

Pisc. exterior

14:10 - 14:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

14:10 - 14:55

3 Sh’Bam

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:45

4 Cross CNAB

Sala 1

18:00 - 18:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:45

4 Fit-Box

Sala 1

19:00 - 19:45

3 Pilates

Sala 2

20:00 - 20:20

4 Octagon

Sala Fitness

20:00 - 20:45

2 Ballet CNAB

Sala 2

20:00 - 20:45

3 Body Pump

Sala 1

20:00 - 20:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

21:00 - 21:45

3 Pilates

Sala 2

Dijous

07:10 - 07:55

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

08:00 - 08:45

4 Cross CNAB

Sala 1

09:00 - 09:45

2 Tai-txí

Sala 2

10:00 - 10:45

3 Body Pump

Sala 1

10:00 - 10:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

11:00 - 11:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

11:00 - 11:45

3 GAC

Sala 1

11:00 - 11:45

2 Màsters

Sala 2

12:00 - 12:45

3 Pilates

Sala 2

12:00 - 12:45

3 Sh’Bam

Sala 1

14:10 - 14:55

3 Body Pump

Sala 1

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

14:10 - 14:55

3 Pilates

Sala 2

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:45

3 Aerodance

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:45

3 Pilates

Sala 2

19:00 - 19:45

3 Body Pump

Sala 1

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:45

4 Running

Outdoor

19:00 - 19:45

2 Tai-txí

Sala 2

20:00 - 20:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

20:00 - 20:45

4 Cross CNAB

Sala 1

20:00 - 20:45

3 Pilates

Sala 2

21:00 - 21:45

4 Fit-Box

Sala 1

Divendres

09:00 - 09:45

4 Cross CNAB

Sala 1

10:00 - 10:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

10:00 - 10:45

3 GAC

Sala 1

10:00 - 10:45

2 Màsters

Sala 2

11:00 - 11:45

2 Nordic Walking

Outdoor

11:00 - 11:45

3 Body Pump

Sala 1

11:00 - 11:45

3 Hatha Ioga

Sala 2

11:30 - 11:50

4 Octagon

Sala Fitness

12:00 - 12:45

3 Sh’Bam

Sala 1

12:00 - 12:45

1 Teràpia Postural

Sala 2

14:10 - 14:55

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

17:00 - 17:45

3 Hatha Ioga

Sala 1

18:00 - 18:20

4 Octagon

Sala Fitness

18:00 - 18:45

3 Body Pump

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

18:00 - 18:45

3 Pilates

Sala 2

19:00 - 19:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

19:00 - 19:45

4 Cross CNAB

Outdoor

19:00 - 19:45

3 Sh’Bam

Sala 1

20:00 - 20:45

4 Fit-Box

Sala 1

Dissabte

11:00 - 11:45

3 Body Pump

Sala 1

11:00 - 11:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

12:00 - 12:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

12:00 - 12:45

3 Sh’Bam

Sala 1

13:00 - 13:45

3 GAC

Sala 1

18:00 - 18:45

4 Cross CNAB

Sala 1

19:00 - 19:45

3 Pilates

Sala 1

Diumenge

10:00 - 10:45

3 Hatha Ioga

Sala 1

11:00 - 11:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo

11:00 - 11:45

3 Pilates

Sala 1

12:00 - 12:45

3 Body Pump

Sala 1

12:00 - 12:45

4 Ciclo indoor

Sala Ciclo